Korai kezdés, nagyobb siker!
Edzés mindennap
Tartsd szinten magad

Bronzérem a szabadfogású Országos Bajnokságról - 2017. November 18.

Újabb kanizsai birkózó sikernek örülhettünk a hétvégén. Miskolcon rendezték meg a serdülők (14-15-évesek) szabadfogású országos bajnokságát. A kaposvári területi versenyről a kanizsaiak „szelíd óriása” Nemes Benjamin  (Beni 193 cm és 100-kg) könnyedén jutott tovább a miskolci döntőre a 100 kg-osok között.  A dél zalai birkózónak az első mérkőzése nem sikerült túl jól, a fradista Adamecz ellen vezetés után egy figyelmetlenség miatt meglepetésre kikapott, de utána mindenkit technikai fölénnyel legyőzve dobogóra állhatott. A bronzérem mellett külön öröm volt találkozni a magyar király kategória igazi klasszisával az Európa Bajnok Deák Bárdos Mihállyal.

You are here: Kezdőlap Versenyek Bronzérem a szabadfogású Országos Bajnokságról - 2017. November 18.